„Gwiazdka z PCK” 2008

16 grudnia 2008 roku odbyła się impreza świąteczna „Gwiazdka z PCK”. W tym roku jej gospodarzami były klasy IIh i Ie, a opiekę sprawowały panie: Dorota Tarka, Magdalena Kurzacz – Nagły i Magdalena Danielczyk. Uczniowie na długo przed wyznaczonym terminem organizowali środki finansowe, pakowali prezenty, stroili aulę, wymyślali zabawy, którymi byłoby można uatrakcyjnić wieczór. Niezwykle cenną pomoc w tej pracy uzyskali od swych Rodziców. Przygotowania były żmudne i ogromnie czasochłonne, bowiem trzeba było ugościć w auli naszej szkoły aż 57 dzieci i ich Rodziców. Byli to podopieczni Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Lesznie i Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Rydzynie.
Dzięki pomocy i wrażliwości wielu osób, które wsparły organizację imprezy, dzieci przeżyły piękne przedświąteczne chwile.