Liceum Ogólnokształące dla Dorosłych Zaoczne

Zapraszamy do podjęcia nauki w Zaocznym Liceum dla Dorosłych oraz ogłaszamy dodatkowy nabór do klas II i III na rok szkolny 2012/2013. Nauka w szkole jest bezpłatna.

Zajęcia odbywają się w piątki od godz. 15:15 do godz. 20:00 i w soboty od godz. 8:00 do godz. 14:00. Materiał programowy jest realizowany podczas 10 sesji piątkowo-sobotnich w semestrze. Zajęcia prowadzą doświadczeni nauczyciele, którzy bardzo dobrze przygotowują do egzaminów końcowych i maturalnych. Szkoła cieszy się wysokim współczynnikiem zdawalności egzaminów maturalnych. Kandydaci do szkoły dla dorosłych składają podanie (zamieszczone poniżej), świadectwo ukończenia szkoły gimnazjalnej lub zawodowej oraz 3 fotografie.

Załączniki:
Podanie w formacie pdf do wydruku i przesłania lub przekazania do sekretariatu szkoły
Podanie w formacie doc do wypełnienia i przesłania pocztą elektroniczną na adres lo1@leszno.edu.pl