Sukces uczniów w krajowej edycji "Science on Stage"

W dniach 24-25 września odbył się w Poznaniu ogólnopolski konkurs "Nauki Przyrodnicze na Scenie". Uczniowie Kamil Grycz i Krzysztof Rajda, których opiekunem był Zbigniew Trzmiel zdobyli II miejsce w kategorii demostracji. Wśród kilkuset osób uczestniczących w festiwalu, byli również Filip Król z klasy 2B, przygotowany przez panią Małgorzatę Sobczak oraz absolwent naszej szkoły Albert Ratajczak.
W TV Leszno:

W "Rozmowach Elki":

Maciej Straburzyński, Filip Król z klasy 2B oraz Krzysztof Rajda i Kamil Grycz z klasy 3H Zespół z I LO na SoS w Poznaniu

Krajowe edycje festiwali odbywają co dwa lata, a ostatnia europejska impreza "Science on Stage" odbyła się w Kopenhadze w dniach od 16 do 19 kwietnia 2011 roku.

Krajowa edycja SoS 4- Poznań 24-25.10-2010r.